Tallinna Teletorn kasvatas külastajate arvu ja uueneb!

Turismiauhinna nominent Tallinna Teletorn kasvatas külastajate arvu ja uueneb!

Eelmine aasta lõppes teletorni jaoks külastajate arvu poolest viimase nelja aasta parema tulemusega. Teletorni külastas ligi 158 000 inimest, kellest 60% olid kohalikud ja 40% turistid. 

“Edu taga oli restorani taasavamine ja nostalgiline ajareis nõukogude aega näitusega “Banaane ei ole”, mis osutus väga populaarseks ja tõi läinud aastal torni ligi 100 000 inimest,” ütles teletorni juhataja  Jüri Kriisemann. “Värskendasime oma haridus- ja kultuuriprogramme ning suurendasime teadusetenduste arvu”.

Teletorn on valitud 2018 turismiauhinna nominendiks.  Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Mariann Lugus: “Taasiseseisvumise päevil strateegiline objekt ning üks taasiseseisvumise sümbol Tallinna Teletorn on muutunud aastatega põnevaks ja omanäoliseks külastuskeskuseks“. Nominentide valikul sai määravaks üldine tuntus, klientide laitmatu teenindus, uudne lähenemine, hea turundustöö ning professionaalsus Eesti turismifirmadega suhtlemisel.

Märtsi lõpuni on veel viimane võimalus külastada teletornis Eesti saavutuste näitust. Märtsikuu  lõpus muutub osaliselt torni 21. panoraamkorruse sisekujundus ja koostöös Eesti Geenivaramuga avatakse esmakordselt geeniteemaline näitus “Geeniaalne”.

Põnevaid plaane on veel.  Jüri Kriisemann: “Koolivaheajal saab esmakordselt teletornis ööbida!  Korraldame koostöös Ajaloo-ja Filmimuuseumiga laste filmi-ja öölaagri. Esmakordselt teeme torni koos KUMUGA ka “Mälukohviku”

Regulaarseks teletorni ja restorani külastamiseks soovitame kindlasti soetada endale teletorni aastapilet, millele sõbrakuul on veebruaris eriti soodne pakkumine ja sel aastal lisandub uuendusena ka pere aastapilet.”

Legendaarseks saanud näituse “Banaane ei ole” video:

 

Ürituse plakat

Toimumiseaeg

  • 23.01.2019
  • 12.00