Tallinna Teletorni trepijooks toimub juba sel pühapäeval

Tallinna Teletorni trepijooks toimub juba sel pühapäeval

Sel pühapäeval, 7. aprillil kl 10.00 toimub traditsiooniline Tallinna Teletorni taasavamist tähistav trepijooks!

Ka meediaesindajad on oodatud trepijooksul osalema ja seda kajastama!
Oma soovist palume eelnevalt vaid korraldajale teada anda:info@trepijooks.ee

PRESSITEADE
Tallinna Teletorn
04.04.2019.

Tõuse Tallinna Teletorni joostes läbi 65 korruse!

Tallinna Teletorn ja Maailma Suurte Tornide Föderatsioon korraldab igal aastal trepijooksude sarja. Sel aastal toimub teletorni taasavamist tähistav trepijooks kaheksandat korda, pühapäeval 07. aprillil, algusega kell 10.00.

Võistluse korraldaja Rauno Tiits: „Osalejate arv jääb 150 kanti, teletorni lubatud külastajate arv seab sellele juba oma piirangud. Kokku joostakse 920 trepiastet. See on populaarne võistlus, mis rahvusvaheliselt kuulub maailmakarikasarja WFGT (World Federation of Great Towers). Eelregistreerimine lõppes kolmapäeva südaööl. “ Nüüd saab registreeruda kohapeal.

15 parimat trepijooksjat naist-meest kogub punkte, võitja selgub aasta lõpuks. Maailmas toimub selles sarjas aastal 24 võistlust. Karikasarja info.

Võistluse käigus selgitatakse välja Eesti meistrid trepijooksus nii üld-, juuniorite kui ka veteranide arvestuses. Samuti annab Teletorni trepijooks punkte Eesti trepijooksu karikasarja arvestuses, mis on üks kaheksast karikasarja osavõistlusest.

Lastejooks hõlmab 23 korrust ja sinna on osalema oodatud kõik lapsed olenemata vanusest. Kaasas võib olla ka lapsevanemast saatja. Osalemine on lastele tasuta.

Nagu traditsiooniks saanud, osalevad populaarsel jooksul ka meie vaprad päästjad oma täisvarustuses. Neile on eraldi arvestus, sest varustus on raske.

Hetkel eelregistreerunud on nähtavad SIIN.

Võistluste ajakava leiad SIIT.

 

Jüri Kriisemann

SA Tallinna Teletorn juhataja

mob: 506 8088

e-mail: jyri.kriisemann@teletorn.ee

Rauno Tiits

MTÜ Eesti trepi- ja tõusujooksud juhataja

mob: 53433881

info@trepijooks.ee

 

Ürituse plakat

Toimumiseaeg

  • 07.04.2019