Teletorn avab uue restorani detsembris!

Pressiteade
17.okt 2017

Tallinna Teletorn avab detsembris uuenenud restorani

Täna allkirjastasid Tallinna Teletorni Sihtasutus ja Teletorni Kohvik OÜ koostöölepingu, mille alusel avab uus toidukoht külastajatele uksed selle aasta detsembris ja hakkab kandma nime Teletorni restoran. Peakokana tegutseb Vladimir Upeniek, restorani sisekujunduse autoriks on noor sisearhitekt Lennart Lind.

Restorani juhataja Küllike Tammelaane sõnul on taasavatava restorani eesmärk olla eelkõige peresõbralik toitlustusasutus, mis täiendaks Teletorni külastust meeldiva toidu- ja teeninduselamuse näol. „Akendest avaneb imeilus vaade, sarnased elamused peegelduvad ka taldrikul – meri, mets, värvid ja ilmakaared. Teeninduses soovime rõhku panna peresõbralikkusele, sisekujunduses teha kummarduse Teletorni kohviku algusaastatele.“
Püsiva peakoka asemel tehakse koostööd külalispeakokkadega, esimese talvise ja ka kevadise menüü autoriks on Pärnu restorani Piparmünt peakokk Vladimir Upeniek, kes on varasemalt töötanud peakokana Meresuu SPAs, Vihula mõisas, Kõue mõisas, pärjatud tiitliga Aasta kokk 2012.

Teletorni juhataja Jüri Kriisemanni sõnul saab Teletorni restoranist taas kindlasti, koht, kus nautida Eesti üht parimat vaadet koos maitsvate toiduelamustega. „Hea eestimaine toit koos hea ning hooliva teenindusega annab põhjuse meid külastada oma pere jaoks tähtsatel päevadel ja aitab püsida jätkuvalt ligikaudu 160 000 külastajaga aastas kindlalt Eesti enimkülastatud turismiatraktsioonide esiviisikus ,“ kinnitas Kriisemann.

Teletorni Kohvik OÜ omanikeks on pika toitlustusalase ettevõtluse kogemusega restoranidest Olde Hansa, Maikrahv ja Kaerajaan Küllike Tammelaan ja tema õde, 9 aastat Rannarahva Muuseumi juhtinud Riina Aasma.

Tallinna Teletorn (www.teletorn.ee) on ringhäälingu saadete edastamiseks ehitatud hoone, mis on Eesti kõrgeim ehitis – torni kõrgus on 314 meetrit. Rekonstrueeritud Teletorn taasavati külastajatele 4. aprillil 2012. Tallinna Teletorn on Maailma Kõrgete Tornide Föderatsiooni (The World Federation of Great Towers ehk WFTG) liige, kuhu kuuluvad maailma kõige kõrgemad ehitised. Lisainfo: teletorn.ee

Lisateave:

Jüri Kriisemann
Tallinna Teletorni SA juhataja
Tel: 5068088
e-mail: jyri.kriisemann@teletorn.ee

PS! Vaata ka võimalusi sündmuste korraldamiseks Teletornis! Klikka SIIA.

Toimumiseaeg

  • 17.10.2017
  • 10:00