Tallinna Teletorn avas rattaparkla

Tallinna Teletorn avas rattaparkla

Pirital Tallinna Teletorni õuealal avati täna, 19. juunil Teletorni ja Bikeep koostöös uus nutirattaparkla.

Teletorni juhataja Jüri Kriisemanni sõnul on sellel aastal märgatavalt kasvanud nende inimeste hulk, kes saabuvad Teletorni jalgrattaga.

“Need ei ole ainult Pirita ja Lasnamäe elanikud,” täpsustas Kriisemann. “Paljud välisturistid kasutavad Tallinnas liikumiseks jalgratast ning nende hulk aina kasvab”.

Tänu Bikeep nutilahendusele saavad Teletorni külastajad nüüd nii endi kui laenatud jalgrattaid turvaliselt ja tasuta parkida. Parkimiskoha saab aktiveerida Tallinna ühistranspordi ühiskaardiga või nutitelefoniga Bikeep rakenduse abil.

Bikeep tegevjuht Kristjan Lind avaldas heameelt, et Tallinna tuntud vaatamisväärsus on kaasa minemas meie ümber toimuva muutusega ja võimaldab inimestel saabuda ka jalgrattal. “Kindlasti on nüüd veelgi enam inimesi, kelle jaoks Teletorn muutub rattasõitude sihtkohaks kuna enam ei pea muretsema oma ratta turvalisuse või parkimise pärast. Meil on igal juhul hea meel ja au seda koostööd alustada”.

Bikeep on 2013. aastal loodud nutikaid rattaparklaid tootev ettevõte, mis võimaldab äridel pakkuda oma külastajatele mugavaid ja turvalisi rattaparkimis võimalusi. Seeläbi aitab Bikeep tuua uusi külastajaid ning suurendada nende rahulolu. Tänaseks teenindatakse rattureid 8’s erinevas riigis, klientide hulka kuuluvad muu hulgas ka San Francisco metroosüsteem, maailma suurim ärikinnisvara arendaja CBRE ja USA üks tuntumaid ülikoole UCLA.

Lisainfo:

Jüri Kriisemann

SA Tallinna Teletorn juhataja

mob: 506 8088

e-mail: jyri.kriisemann@teletorn.ee

Ürituse plakat

Toimumiseaeg

  • 19.06.2018
  • 14.00