EV100 Trepimaratonil teletornis osaleb 100 jooksjat

EV100 Trepimaratonil teletornis osaleb 100 jooksjat

Teletorni trepimaraton toimub sel kolmapäeval, 28. veebruaril pühendusega vabariigi väärikale juubelile, et kinkida Eestile üheskoos tervemad ja tublimad kodanikud. Teletorni trepimaratoni korraldatakse kolmandat aastat ja sellest võtab tänavu osa 100 jooksjat.

Iga osaleja peab tõusma 170 m kõrgusele mööda teletorni treppe 3 või 5 korda. Võistlustulemuse saab siiski kirja ka 1 läbimisega, kuid see tagab koha tabeli tagumises osas. Nagu päris maratoniski on ka treppidel joostes tähtis tempo valik, et lõpuni vastu pidada.

MTÜ Eesti trepi- ja tõusujooksud juhataja Rauno Tiits: “Soovime kinkida Eestile tugevama ja tervema ühiskonna, propageerides tervisesporti ja liikumist. Füüsiline aktiivsus aitab säilitada hea tervise ning hea tervisega inimesed kipuvad olema ka õnnelikumad. Tahame näidata, et laiskus ja lodevus on seljatatav. Igaüks saab hakkama!”

Kõiki osalejaid tunnustatakse erakordse pingutuse eest värvilise EV100 eridisainiga meenemedaliga. Teletorn kingib võitjatele aastapiletid ja perepääsmed.
Trepimaratoni toetavad Tupla, Myfitness, A.Le Coq ja ajakiri Jooksja.

Stardid antakse vahemikus 18.30-19.00

Teletorni juhataja Jüri Kriisemanni sõnul ei lõpe EV100 Trepimaratoniga tavapärane tegevus teletorni treppidel. Jätkuvad trepitreeningud, mis on ettevalmistuseks traditsioonilisele trepijooksule ja tervisepäevale 1. aprillil. See on WFGT sarjas rahvusvaheline sündmus ja seotud teletorni taasavamisega.

Osalemistingimused leiad SIIT
Vaata ka trepimaraton

Vaata video:

Lisainfo:

Viktoria Toompere
SA Tallinna Teletorn turundusjuht
50 68 173
Viktoria.toompere@teletorn.ee
Rauno Tiits
MTÜ Eesti trepi- ja tõusujooksud juhataja
53433881
info@trepijooks.ee

 

Ürituse plakat

Toimumiseaeg

  • 28.02.2018
  • 18:30- 19:00