Külasta Teletorni suveniiripoodi!

  • Teletorni  suveniiripood saab külastada 1. korrusel piletit ostmata.
  • Pood on avatud E–P 10–19
  • Aastapileti ja Muuseumikaardi omanikele kehtib meie poes püsiv soodustus -10%.

ETIGA KOOLI

tallinna teletorn kampaania etiga kooli

  • Märkmiku kombo: A5 või A6 märkmik, desovahend, metalne Teletorni pastakas, järjehoidja – 7 € + TASUTA kaasa nutikindad.
  • Koti kombo: must/punane/sinine riidest kott, desovahend, metalne Teletorni pastakas,  järjehoidja – 11 € + TASUTA kaasa nutikindad.
  • Vihmavarju kombo: must/punane tormikindel vihmavari, desovahend, metalne Teletorni pastakas, järjehoidja – 13 € + TASUTA kaasa nutikindad.
  • Mega kombo: must/punane tormikindel vihmavari, must/punane/sinine riidest kott, A5 või A6 märkmik, desovahend, metalne Teletorni pastakas, järjehoidja – 23 € + TASUTA kaasa nutikindad.

NB! Nutikindaid on vaid piiratud koguses.


ETI PAKKUMISED


Meie armsas poekeses on mitmekesine tootevalik. Siit leiab vahvaid ja nutikaid kingitusi perele ja sõpradele. Siit leiab nii mõndagi mälestuseks külastusest – nii erilisemaid kui ka tavalisemaid Teletorni ning  Tallinna sümboolikaga meeneid.
Meie suurepärased klienditeenindajad on professionaalid, abivalmid ja sõbralikud ning teile alati toeks valiku tegemisel ja toodete tutvustamisel.


Kuldmuna 2016 võitja, parim disain koostöös loovagentuuriga Creatum. Tallinna Teletorni 35. aasta sünnipäeva puhul ilmus uudse lahenduse ja põneva kujundusega raamat  “314 meetrit vabadust”.Tallinna Teletorni raamat "314 meetrit vabadust"

Raamatus “314 meetrit vabadust” räägitakse lühidal ja kujundlikul moel Teletorni sünni ja taassünni lugu, mille taustaks ja läbivaks teemaks on üldine Eesti rahva vabadusepüüdlus läbi aegade (lisaks graafiline ajatelg). Raamat algab 1991. aasta pöördeliste sündmuste kirjeldamisega, jutustatakse Nõukogude ajast ning torni taasavamisest ja seal aset leidvatest sündmustest.

Raamat on kolmes keeles (eesti, vene, inglise) ja see sobib suurepäraselt kingituseks!

Hind: Teletorni suveniiripoes 6 €.