Teletorn on Tallinna üks omanäolisemaid kohti pidulikeks sündmusteks, konverentsideks ja inspireerivateks seminarideks, sest torni ruumide rent annab Teie käsutusse nii taevased kõrgused, kui ka põnevad võimalused maapinnal. Suuremate sündmuste korral mahutame suvehooajal oma külalised torni õuealale, kus lisaks muruplatsile olemas ka ETI laskumisrada ning ronimisatraktsioonid lastele.

Võimalustel pole piire, olgu siis tegemist sünnipäeva, pulma, firmaürituse või uusaastapeoga. Torni 21. korruse panoraamkorrus asub 170 meetri kõrgusel ning pinda on kokku 600 ruutmeetrit, kuhu mahutame kenasti ära kuni 100 külalist, esineja, bändi, DJ, õhtujuhi ja toitlustuse.

Kehakinnituse eest hoolitseb Teletorni restoran. Restoran, mis ise asub 22. korrusel ning 175 meetri kõrgusel, rõhub kohalikele maitsetele ja Eesti köögi traditsioonidele.

Meie juures on iga sündmus vägagi eriline. Julge vaid soovida ja fantaasial lendu tõusta ning oma soovid koostöös meiega teoks teha!

Vaata lisaks.


KÜLALISTE TAGASISIDE

Lapse sünnipäevast:

“Pidu oli väga huvitav nii väikestele kui suurtele, meeldis, et viktoriin oli jooksvalt lahendatav, mitte ekskursiooni lõpus, väga andekas naljakas 3D film oli üllatus meie jaoks, Teletorni vaated ja puutetundlikud infotahvlid on ka suurepärased. Soovitan kindlasti ka teistele!

Anneli Hirv


Laste jõulupeost:

“Giidid ja 1.k turvamees olid väga abivalmid ja nii lastega kui vanematega – töötajatega on Teil vedanud! Jõuluvana jõudis 30 minutiga kingid jagatud ja kordagi ei tekkinud tunnet, et ta kiirustab ajaliselt (või lapsevanemana tunnet, et issand, kaua see veel kestab). Jäime väga rahule, igavust ei tekkinud kordagi. Suured tänud veelkord!” 

Helen Erelt (Raidla Ellex)


Töötajate jõulupeost:

keskkonnaagentuur logo

“Tagasiside on ainult positiivne. Inimesed olid väga rahul põhimõtteliselt kõigega. Idee meie töötajalt korraldada jõulupidu Teil õigustas 100% :) Tõepoolest mingeid etteheiteid ei ole ning kõik sujus suurepäraselt. Suur-suur aitäh!

Madis Helm (Keskkonnaagentuur)


logo_ahk_baltikum

“Külalised jäid meil üritusega väga rahule, kiideti nii Teletorni põnevat interjööri kui ka pakutavaid restoraniroogasid. Eriti tore nüanss oli liftisõidu puhul kommentaarid, justkui oleks raketis sõitnud. Nii mõnigi soovis torni perega millalgi hiljem uuesti külastada, et näitusega tutvuda. Veelkord, suur tänu nii toreda ja asjaliku koostöö eest! :) ”

Airi Uuna (Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis, Lätis, Leedus)