Aastapileti eelised

  • aasta jooksul tasuta sissepääs suveniiripoe lahtiolekuaegadel / õhtune külastus broneerida ette!
  • ühele kaasasolevale sõbrale tornipääs päevasest piletist -50%  (v.a. pere aastapilet)
  • tasuta õhtune sissepääs 22. korruse restorani koos 1 sõbraga  (v.a. pere aastapilet) – õhtune külastus broneerida ette!
  • 10% soodustus     lisapiletitele (veebist ostes sisselogitud kasutajatele)
  • 10% soodustus      Servakõnnile
  • 10% soodustus     1. korruse suveniiripoes
  • 10% soodustus     kohvik-restoranis  (restoranis palume esitada pilet, mis antakse kassast  külastuse registreerimisel)
  • 10% soodustus     ruumirendile
  • 10% soodustus     VR elamusele”Lend ümber Teletorni”
  • soodustused valitud eriüritustele 

Võrreldes tavahinnakirjaga tasub Aastapilet ennast ära juba kolmandal külastusel.

Lisaks sellele pakub Teletorn oma eriüritustele Aastapileti omanikele alati soodsamat hinda ning meie kingipoes meeneid ostes kehtib 10%-line soodustus. Õhtusel ajal saab külastada restorani koos ühe sõbraga ning päevasel ajal võib tulla restorani päevapakkumist sööma samuti ilma piletit ostmata. Ka sellel aastal on kavas suveperioodil kehtestada kõrgem sissepääsu tasu, mis kasvatab Aastapileti omamise reaalset kasu veelgi.

Aastapilet on ID-kaardi põhine ning ta on seotud ka m-Tasku rakendusega, mis võimaldab soodustuste kehtivust tuvastada ja makseid sooritada mobiiltelefoni vahendusel. Aastapilet kehtib 12 kuud alates selle registreerimisest ning käesoleval aastal saab seda vormistada ka pärast veebruari lõppemist, kuid siis ei pruugi soodustus olla enam nii suur.

teletorn naitusesaal


Pakkumine parimatele sõpradele

Sõbrakuu on traditsiooniliselt olnud aeg, kus Tallinna Teletorni püsikülastajad on endale ostnud soodsa hinnaga Aastapileti. Aastapilet annab võimaluse külastada Teletorni nii palju, kui soovite ning lisaks sellele pakub soodustusi kingituste ostmisel ja lisateenuste kasutamisel.

See on ka aeg, kus oma kehtiv Aastapilet uueks perioodiks ära pikendada, et soodustused ei katkeks. Aastapiletit saab osta nii Teletorni kassadest ja veebipoest pilet.teletorn.ee.

Aastapileti valimisel tuleb läbi mõelda, kas soovite ühist sissepääsu kogu perele või ainult personaalset piletit. Pensionäridele ja tudengitele kehtib võimalus soetada endale täiesti eraldi hinnaga Aastapilet.

Veebruaris kehtivad Aastapiletitele järgmised hinnad:

Tava aastapilet   — 19 €   (tavahind 31 €, soodustus 40%)

Soodus aastapilet   — 12 € (tavahind 19 €, soodustus 40%)

Pere aastapilet   — 36 € (tavahind 59 €, soodustus 40%)

Osta Aastapilet kodust lahkumata!