Lifti kasutamiseks tuleb eelnevalt pöörduda infolaua töötaja poole. Erivajadustega inimestel on võimalik sõita esimeselt korruselt saalitöötaja toel nii teisele, kahekümne esimesele kui kahekümne teisele korrusele. Tavakülastaja saab lifti kasutada alles teisel korrusel. Liftid asuvad Teletorni ümaras keskmes.
Esimesel korrusel asuvad liftid läbi kaupluse liikudes kauplusele järgneva koridori lõpus. Uksed on koridori ja liftide vahel suletud, Need avab infolaua töötaja. Liftid on otse ees. Uksest liftideni on 8 sammu.
Teisel korrusel saab liftide juurde teise korruse fuajeest läbi kahe klaasukse, mis asuvad otse välisukse vastas. Ustel on pikad püstised käsipidemed.
Liftide kutsumise nupud on kahe lifti vahel seinal. Lifti kohal olev teler näitab, mitu inimest on liftis. Lifti uksed avanevad automaatselt. Liftis on korruste valimise nupud vasakpoolsel liftil paremal, parempoolsel vasakul. Otse ees on peegel ja selle all käsipuu. Nuppude kohal on tablood, mis näitavad lifti liikumise kiirust, kõrgust ja läbitud aega. Liftidel on metallist uksepakud.
Kahekümne esimesel korrusel on mõlema lifti ees suletud uks. Ustel on ukselingid, mis on parempoolsel uksel vasakul pool ja vasakpoolsel uksel paremal pool. Lingile vajutades vajub see alla. Käepide on lai labidakujuline. Uksed on rasked. Lahtilükatud uksed sulguvad ise. Nende kaudu pääseb 360 kraadisele näituse alale.
Liftiga on võimalik sõita ka kahekümne teisele korrusele ja külastada kohvikut. Lifti ukse avanemisel on tasane pinnas ja restorani ukse avamisel on väike kallak. Restorani uks avaneb sissepoole.
Teletornist väljumine toimub esimese korruse kaudu. Liftid sõidavad alla esimesele korrusele.Täpsem info on Teletorni sissepääsude kirjelduse juures.

 

EDASI: KAHEKÜMNE ESIMENE KORRUS.