• Teletorni  suveniiripood asub 1. korrusel ja poodi saab külastada torni piletit ostmata
  • Pood on avatud iga päev 10.00–19.00
  • Aastapileti omanikele kehtib meie poes püsiv soodustus -10%

Meie armsas poekeses on mitmekesine tootevalik. Siit leiab vahvaid ja nutikaid kingitusi perele ja sõpradele. Siit leiab nii mõndagi mälestuseks külastusest – nii erilisemaid kui ka tavalisemaid Teletorni ning  Tallinna sümboolikaga meeneid.
Meie suurepärased klienditeenindajad on professionaalid, abivalmid ja sõbralikud ning teile alati toeks valiku tegemisel ja toodete tutvustamisel.


Kuldmuna 2016 võitja, parim disain koostöös loovagentuuriga Creatum. Tallinna Teletorni 35. aasta sünnipäeva puhul ilmus uudse lahenduse ja põneva kujundusega raamat  “314 meetrit vabadust”.teletorn

Raamatus “314 meetrit vabadust” räägitakse lühidal ja kujundlikul moel Teletorni sünni ja taassünni lugu, mille taustaks ja läbivaks teemaks on üldine Eesti rahva vabadusepüüdlus läbi aegade (lisaks graafiline ajatelg). Raamat algab 1991. aasta pöördeliste sündmuste kirjeldamisega, jutustatakse Nõukogude ajast ning torni taasavamisest ja seal aset leidvatest sündmustest. Lisaks on raamatus ka 3D lehekülg, kus Teletorni äppiga pilti avades juhtub midagi põnevat, mis kindlasti meeldib lastele.

Raamat on kolmes keeles (eesti, vene, inglise) ja see sobib suurepäraselt kingituseks!

Tule julgelt uudistama! Raamat on müügil ka Rahva Raamatu poodides.

Hind: Teletorni suveniiripoes 15 €.