Lapse sünnipäev

Otsite meeldejäävat paika lapse sünnipäeva korraldamiseks? Tallinna Teletorn on just eriliste sündmuste tähistamiseks õige valik. Programmi läbiviimisel oleme paindlikud – arvestame sünnipäevalapse vanuse, huvide ja soovidega.

Sünnipäevalisi ootame K–P alates kella 12.00. Sünnipäeva viimane algusaeg on kell 16.00.


Vastavalt laste vanusele pakume järgnevaid sünnipäevapakette:

LAPSED VANUSES 5-8 „TULNUKAS ETI-JAHT“

Lõbusat sünnipäeva meeleolu loob 5-8 aastastele lastele mõeldud programm „Tulnukas ETI-jaht“.IMG_4599

Sünnipäevaprogrammis viib Teletorni lõbus mängujuht lapsed põnevale otsimisrännakule Teletorni kõrgustesse. Rännaku eesmärk on leida mängukaartide abil üles peitu pugenud Teletorni maskott roheline tulnukas ETI. Seiklusliku mängu lõpus jõuame välja Põhja-Euroopa kõige kõrgemale vaateplatvormile 175-meetri kõrgusel, kus saame nautida imelist vaadet Tallinna linnale.

 • Sünnipäevaprogrammi hind on 169 eurot (koos KM-ga, sisaldab ruumirenti 2,5h, tasumine koha peal kassas)
 • Aktiivne programm kestab kokku 1,5 tundi
 • Grupi suurus kuni 20 last + täiskasvanud. Kui grupp on suurem, tuleb igale lisanduvale inimesele osta pilet (7 eurot). Kuni 20 lapsega tegeleb sünnipäeva ajal üks programmijuht. Täiskasvanud saatjatel palume aidata lastel silma peal hoida, et nad iseseisvalt Teletorni seiklema ei läheks.
 • Programmi saame pakkuda eesti ja vene keeles

LAPSED VANUSES 8+ „TELETORNI TEADMISTEJAHT“

Mängulist meeleolu loob 8+ vanuses pidulistele seikluslik „Teletorni teadmistejaht“, mis kulgeb läbi Teletorni ja lõppeb 21. panoraamkorrusel imelise vaatega Tallinnale. Tarkusteni juhatavad põnevad küsimused, millele tuleb Teletornis ringi seigeldes meeskondlikult vastused leida. Läbi küsimuste õpivad lapsed tundma Teletorni ajalugu ja põnevaid fakte. Kõik aktiivsed osalejad saavad premeeritud. Teadmistejahti on soovi korral võimalik asendada 30-minutilise majatutvustusega ning 25-minutiliste lõbusate liikumismängudega Teletornis (suveperioodil õuealal). Sünnipäevalisi tuleb tervitama Teletorni tulnukas ETI.

 • Sünnipäevaprogrammi hind on 169 eurot (koos KM-ga, sisaldab ruumirenti 2,5h, tasumine koha peal kassas). Lisatasu eest on võimalik tellida 21. korrusel asuvat VR-atraktsioon „Lend ümber Teletorni“, 5 € inimene.
 • Aktiivne programm kestab kokku 1,5 tundi
 • Grupi suurus kuni 20 last + täiskasvanud. Kui grupp on suurem, tuleb igale lisanduvale inimesele osta pilet (7 eurot). Kuni 20 lapsega tegeleb sünnipäeva ajal üks programmijuht.
 • Programmi saame pakkuda eesti ja vene keeles

 LAPSED VANUSES 10+ „VIRTUAALMÄNGULINE SÜNNIPÄEV TELETORNIS“

Lastele loovad sünnipäeva meeleolu Teletorni eriline atmosfäär ja virtuaalse maailma atraktsioonid. Virtuaalreaalsus (VR) on tuntud ka kui virtuaalne reaalsus, simuleeritud keskkond, mis on loodud riistvaralisi ja tarkvaralisi vahendeid kasutades. Teletorni erilises keskkonnas avaneb sünnipäevalistel võimalus simulatsiooni tajuda nägemis-, kompimis-, kuulmis- ja/või lõhnameelte abil. Laps ja virtuaalne maailm saavad üksteist vastastiku mõjutada – näiteks saab objekte lähemale liigutada või kaugemale lükata, sünnipäevalisel saavad fantaasiamaailmas ringi liikuda ja võib isegi objekte puutuda, meisterdada ning lõhkuda.

Sünnipäevaprogramm algab Teletorni tutvustava tuuriga (kestus 1h), millele järgneb 1,15 tundi mänguaega.

 • Sünnipäevaprogrammi hind on 249 eurot (koos KM-ga, sisaldab ruumirenti 2,5h, tasumine koha peal kassas).
 • Grupi suurus kuni 20 last + täiskasvanud. Kui grupp on suurem, tuleb igale lisanduvale inimesele osta pilet (7 eurot). Kuni 20 lapsega tegeleb sünnipäeva ajal üks programmijuht.
 • Programmi saame pakkuda eesti ja vene keeles

TOITLUSTUS

Sünnipäevapaketid ei sisalda toitlustust. Pärast programmilist osa tornis saab peolaua katta Teletorni 1. korruse seminariruumi. Samas ruumis on meil olemas toidulaud ja seljatoega toolid, morsikann, kooginuga, lillevaas. Kõik teised köögitarbed tuleb endal kaasa võtta. Lisaks on ruumis ekraan, kus saab vaadata kaasa võetud arvutiga filme või pilte. Suvehooajal on võimalik tellida sünnipäevalaud õuealal asuvasse Kuplisse, kuhu Teletorni kohvik pakub mõnusat pannkoogimenüüd. NB! Küünalde kasutamine tordil (Teletorni siseruumides) on tuleohutuse nõuete tõttu kahjuks keelatud.

 • Sünnipäevaprogrammis osalemine annab lapsele kaks ETI templit!
 • Broneerimiseks saada kiri: teletorn@teletorn.ee või täida lehekülje lõpus olev ankeet

Palume kohal olla 15 minutit enne sünnipäeva algust.