TVPlay Premium TASUTA filmiõhtud Teletornis

Toimumiseaeg

16.05.2019

TVPlay Premium filmiõhtud

Märtsikuus avati Tallinna Teletornis koos Tartu Ülikooli Genoomika instituudiga näitus  “GEENIAALNE”. Kutsume kõiki 16. mail Teletorni kinosaali TVPlay Premiumi filmi- ja aruteluõhtutele. Sissepääs filmiõhtutele on TASUTA.

Näitame dokumentaalfilmi sarjast “Esimesed rahvad”, mis räägib meie esivanemate varastest rännetest. Pärast filmi arutlevad teema üle Tartu Ülikooli Genoomika instituudi populatsioonigeneetik Monika Karmin ja Tallinna Ülikooli õppejõud, kultuuriantropoloog Carlo Cubero.

Teletorni 21. panoraamkorrusele pääseb 3€ restorani piletiga.

PS! Filmid on inglise keeles, subtiitrid on eesti keeles. Vestlus toimub inglise keeles koos eestikeelse tõlkega. Oma tulekust palume teavitada teletorn@teletorn.ee.

16.05 “Esimesed rahvad”, osa 5. “Europe”: Kui eelajaloolisesse Euroopasse jõudsid Homo sapiensi inimesed, kohtusid nad neandertaallastega. Vastupidiselt varem arvatule need kaks alamliiki segunesid. Üldised jõujooned muutusid nii, et tänaseks elab Maal rohkem kui 7,6 miljardit inimest. Homo sapiens on ainus allesjäänud inimliik, kuid kannab endas ka osakesi teistest.
Filmi tutvustav klipp ja rohkem lisainfot asub TVPlay Premium kodulehel.

Filmi kestvus: 54 min + 45 min õppejõudude arutelu.