Teletorni trepijooks (Tallinn TV Tower Run)

Toimumise aeg:   Pühapäev, 2. aprill 2017, trepi- ja täpsusjooksud 11.00-12.30

Asukoht:   Tallinna Teletorn, Kloostrimetsa tee 58 A, 11913, Tallinn

Distants:   170 meetrit treppidel, 3ndal ja 13ndal korrusel on väikesed vahekoridorid, millest tuleb läbi joosta. Distants ja korrused on märgistatud.

Registreerimine ja osavõtutasud:    Eelregistreerudes osport.ee keskonnas kuni 1. aprillini on starditasu 12 . Kohapeal registreerudes ja tasudes 17  sularahas.

Kui võistlusest soovivad osa võtta klubid või ettevõtted, palume arvega tasumise soovist eraldi märku anda, kirjutades valdo@trepijooks.ee NB! Stardimaterjalide kättesaamiseks palume sekretariaadis esitada isikut tõendav dokument!

Start:   Kogunemine, registratuur ja võistluskeskus asub teletorni II korrusel. Start treppidele toimub fuajeest I korrusel. Võistlejad lastakse rajale elavas järjekorras ühekaupa väikese ajaintervalli tagant. Trepid pöörduvad paremale ning on varustatud metallist käsipuuga. Raja mugavamaks läbimiseks on soovitav kanda käes libisemiskindlaid kindaid (näiteks rattakindad või ehituspoes saadaolevad tihedalt ümber käe istuvad ja kumminagadega kindad).

Ajakava:

10.15   Avatakse sekretariaat

11.00-12.30  Trepijooksu stardid elavast järjekorrast. NB! Võistlejad, kes eeldatavalt läbivad distantsi aeglasemalt või kõndides, võiksid võimalusel startida esimeses pooltunnis!

13.00   (orienteeruvalt) auhindamine ja kokkuvõtted

Ajavõtt:   Ajavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rent sisaldub osavõtutasus. Pärast jooksu loetakse võistluskeskuses SI-kiibilt maha võistleja aeg ning see prinditakse paberil välja. Kiip tuleb tagastada korraldajale.

Ohutus:   Iga osavõtja vastutab oma sportliku suutlikuse ning tervisliku seisundi eest ise. Osa võivad võtta kõik vähemalt 15-aastased terved ja treenitud isikud, kes võtavad raja läbimise eest vastutuse endale. Kohal on võistlust turvamas meditsiiniline personal. Finišis pakutakse osalejatele värskenduseks vett.

Pealtvaatajatele:   Sportlaste jooksvad tulemused kuvatakse II korruse võistluskeskuses oleval ekraanil. Finišile kaasaelamiseks tuleb saatjatel soetada eraldi teletorni pilet. 

Riietumine ja pakihoid:   Garderoob asub teletorni I korrusel. Kotid saab jätta I korrusel asuvatesse turvakappidesse (töötavad müntidega) või II korruse võistluskeskusesse (kinosaali). Riietuda on võimalik meeste ja naiste tualettruumides.

Auhinnad:   Tunnustatakse absoluutklassi võitjaid, iga vanuseklassi parimaid ning täpsusläbimise esikolmikut. Lisaks loositakse osalejate vahel välja toetajate poolt välja pandud auhindu. Loosimine toimub ajakava järgselt peale tunnustamistseremooniat ning auhinna võitmiseks peab ise kohal viibima.

Vanuseklassid:   M ja N 15-35 / M ja N 36-45 / M ja N 46+ (vanuseklass avatakse, kui osaleb vähemalt 4 osalejat)

 

video

Ürituse plakat

Toimumiseaeg

  • 02.04.2017 - 02.04.2017
  • 10:15