Teletorni Perepäev ja Anne Veski kontsert

Toimumiseaeg

20.08.2020

Selle aasta perepäeval on kavas tagasi vaadata kevadisele eriolukorrale ning anda inimestele nõu selle kohta, mis meil õnnestus hästi ja mida saame paremini teha, kui sarnane olukord peaks tulevikus korduma.

Kaitseliit korraldab soomukitega huvisõite ja pakub Airsoft lasketiirus tulistamise võimalust. Samuti korraldatakse üks näidislahing.

Uudse atraktsioonina on Teletorni suveaias tasakaalu liin ning huvilistel on võimalik proovida oma tasakaalu võimekust slackline’il kõndides.

Anne Veski

Anne Veski

Muusikaliste etteastetega täidavad lava Pirita ja Viimsi laululapsed Marika Uusi ja Maria Kondratjeva juhendamisel. Päeva peaesinejaks on võrratu Anne Veski, kes tänavu samuti tähistab oma lavategevuse 40. aastapäeva ja kelle kontsert algab kell 17. Enne seda tehakse teatavaks Pirita tänavused Kauni kodu konkursi võitjad.

Kuna Teletornil on avaliku ürituse korraldajana kohustus jälgida tähelepanelikult osalejate arvu, siis toimub sellel aastal suveaeda sisenemine piletite alusel. Üksikpilet maksab 3€ ja perepilet 7€.   Osta pilet SIIT. Toitlustuse eest hoolitsevad Teletorni enda restorani suvekohvik KUPPEL ja partnerid.