Teletorni Perepäev ja Anne Veski kontsert

Toimumiseaeg

20.08.2020

Selle aasta perepäeval on kavas tagasi vaadata kevadisele eriolukorrale ning anda inimestele nõu selle kohta, mis meil õnnestus hästi ja mida saame paremini teha, kui sarnane olukord peaks tulevikus korduma.

Päästeamet on kohal, et rääkida inimestele tule- ja veeohutusest ning saab uudistada Pirita päästekomando autot ja selle sisse ka istuda. Kohal on ka Põhja päästekeskuse demineerijad, et enda tööd tutvustada.

NB! Seoses Covid19 viiruse kõrgendatud ohuga ei saa    Kaitseliit soomukitega huvisõite korraldada, kuid pakub Airsoft lasketiirus tulistamise võimalust. Samuti korraldatakse üks näidislahing

Uudse atraktsioonina on Teletorni suveaias tasakaalu liin ning huvilistel on võimalik proovida oma tasakaalu võimekust slackline’il kõndides.

Anne Veski

Anne Veski

Muusikaliste etteastetega täidavad lava Pirita ja Viimsi laululapsed Marika Uusi ja Maria Kondratjeva juhendamisel. Päeva peaesinejaks on võrratu Anne Veski, kes tänavu samuti tähistab oma lavategevuse 40. aastapäeva ja kelle kontsert algab kell 17. Enne seda tehakse teatavaks Pirita tänavused Kauni kodu konkursi võitjad.

Kuna Teletornil on avaliku ürituse korraldajana kohustus jälgida tähelepanelikult osalejate arvu, siis toimub sellel aastal suveaeda sisenemine piletite alusel. Üksikpilet maksab 3€ ja perepilet 7€.   Osta pilet SIIT. Toitlustuse eest hoolitsevad Teletorni enda restorani suvekohvik KUPPEL ja partnerid.


 AJAKAVA:

12:00 Perepäeva avamine ja kava tutvustamine
13:00 Viimsi noored muusikud
Veronika Jelõkova, Anna Sofia Supin, Polina Leo ja Adelion Kids koor
14:00 Slackline’i harjutusväljak
15:00 Pirita noored muusikud
Anna Talts, Ervin Talts, Marta Alethe Jaansalu, Annaliis Noomen, Mathias Tamm ja Dan-Erik Tamm.
16:00 KL näidislahing
16:45 Pirita Kaunite aedade konkursi võitjad
17:00 Anne Veski kontsert

  • Teletorni Kiviaia parklas on kaks BTR soomukit, millega saab lapsi sõidutada.
  • Avatud on Tallinna Maleva Airsoft lasketiir.
  • Teletorni seminariruumis 1. korrusel annab Päästeameti Põhja Päästekeskuse Ennetusbüroo peaspetsialist Marje Verbo kell 13, 14 ja 15 nõu, kuidas hädaolukorraks paremini valmistuda ja oma koduseid varusid täiendada.
  • Telestuudios saab teha lastele näomaalinguid.
  • Toitu pakuvad Teletorni restoran, Donuts, Grillfest’i lihamasin ja Jäätisekiosk. Karastusjooke, jäätist ning vett müüakse Teletorni 1. korrusel asuvas kingipoes.
  • Piletid Teletorni suveaeda pääsemiseks on soovitav osta eelmüügist fienta.ee keskkonnast. Kui soovite hiljem külastada ka Teletornis asuvaid näitust, Põhja-Euroopa kõrgeimat avatud rõdu ja restorani, siis arvestatakse suveaia ürituse pileti hind torni külastuspileti hinnast maha. Parkimisega tekkivate probleemide lahendamiseks soovitame saabuda ühistranspordiga.