Tape That – Teibikunsti näitus

Teibikunsti näitus ja live-esitlus

Õpilaste kunstifestivali Eksperimenta! raames korraldas kunstnikekollektiiv Tape That Goethe Instituudi kutsel kahepäevase teibikunstiõpikoja Eesti Goethe Instituudi partnerkoolide õpilastele. Õpikojas sündisid Tape Thati ja õpilaste koostöös teibikunstiteosed, mis jäävad jaanuari keskpaigani Tallinna Teletorni sissepääsualale kõigile vaatamiseks.

TAPE THAT – kleepimise kunst

Berliini kunstnikekollektiiv Tape That loob kunstiteoseid teibist. Nende teosed võivad olla nii mitmekihilised keerukad värvikirevad teibikunstitaiesed kombineeritult video- ja valgusinstallatsioonidega, kuid ka minimalistlikud mustvalged seinamaalingud. Kollektiivi kunstilised juured immutavad jõudu linnakunstist, tänavakunstist ja grafitist. Neid inspireerib idee luua kunsti igapäevastest esemetest, kasutades kõikvõimalikke aluspindu ja erinevaid asukohti.

Ööklubides, tühjades hoonetes, näitusesaalides või galeriides – Tape That soovib näidata, kui mitmekülgsed ja piiritud on kleeplindi kasutamise võimalused. Oma installatsioonide loomisel lähenevad nad ruumide seinte, lagede ja põrandate pindadele neid orgaaniliste ja geomeetriliste vormidega paljundades, lahti mõtestades ja kokku sobitades. Keskkonna kaasamise tõttu on iga projektiga tekkivad kunstiteosed ainulaadsed.

Toimumised / Toimumiseaeg

Tallinna Teletorn, Kloostrimetsa tee 58 A

Live-esitlus:  R 03.11.17 / 18:00

Näitus:  03.11. – 12.1.2018 / E–P  10 – 19

Viited samal teemal

Goethe Instituut

Eksperimenta!

Tape That

https://www.facebook.com/goetheinstitut.estland/

#goetheinstitutestland

Korraldaja:    Goethe-Institut Tallinn

Partner:          Teletorn, Eksperimenta!

logod

 

 

© Tape That Collective

© Tape That Collective

 

 

© Tape That Collective

© Tape That Collective

© Tape That Collective

© Tape That Collective

Ürituse plakat

Toimumiseaeg

  • 03.11.2017 - 12.01.2018