POP-UP kontsert “1980”

Toimumiseaeg

20.06.2020

Esinevad:
Jaak Sooäär – kitarr
Raul Vaigla – basskitarr
Tanel Ruben – trummid

Pööripäeva pop-up kontserdil kõlav 80-ndate popmuusika kava on inspireeritud Tallinna Teletorni avamisest 40. aastat tagasi ning esinemisest taasavatud Teletornist 2014. aasta suvel. Kindlasti on need lood kõlanud torni ehitajate transistorraadiotest, kui ka hiljem Teletorni kuulsusrikkas restoranis.
Trio Sooäär-Vaigla-Ruben on tegutsenud 90-ndate lõpust alates ning andnud välja kolm albumit – “no99 jazzklubis” (AVA Muusika, 2007), “Tuljak” (AVA Muusika, 2010), mis sisaldab töötlusi Miina Härma koorilauludest ning “1980” (AVA Muusika, 2015), millel kõlavad 80ndate alguse hitid idast ja läänest. Trio helikeeles kõlavad kõrvuti jazzi, rocki ja popmuusika elemendid. Lisaks arvukatele esinemistele koduvabariigis on trio üles astunud ka Aserbaidžaanis, Austrias, Belgias, Itaalias, Poolas, Lätis, Leedus, Rootsis, Venemaal, Ukrainas, Tšehhis ja Šotimaal.

Piletihind:
Tavapilet – 19 €
Teletorni Aastapileti omanikule – 15 €
Sooduspilet õpilasele ja pensionärile – 11 €
Piletihinnas sisaldub Teletorni külastus pärast kontserti, kus saate nautida vaadet Põhja-Euroopa kõrgeimalt avatud rõdult 175m kõrguselt. Soovi korral broneerige laud enne või pärast kontserti Teletorni restoranis või suvekohvikus Kuppel.