Päikeseloojangu kontsert “Roostevaba”

Toimumiseaeg

11.04.2019

Päikeseloojangu kontsert “Roostevaba” 21. korrusel

11. aprillil toimub Tallinna Teletorni 175 meetri kõrgusel restoranis päikeseloojangu kontsert “Roostevaba”, mille raames astuvad lavale Helin-Mari Arder, Tanel Ruben ja Sven Kullerkupp.

  • Kavas: U.Naissoo, V.Ojakäär, K.Kikerpuu, C.Jobim, G. Gershwin ja muud roostevabad heliloojad.
  • Piletid: 25€ ainult kontsert või 49€ kontsert-õhtusöök. Piletid müügil veebis ja PiletilevisVabade kohtade olemasolu korral piletid saadaval ka samal õhtul Teletorni kassas.
    NB! Õhtusöögiks palume broneerida laud ette siin. Juhul, kui menüüvalik jääb tegemata, siis on restoranil õigus valik ise ära teha.
  • Aeg: 11. aprillil kell 18.30 õhtusöök 22. korrusel restoranis, kontserdi algus 19.30.
  • Üllatus: Kõigi osalejate vahel läheb loosi kaks piletit 9. mail toimuvale kontserdile, kus üles astuvad Indrek & Paul Kalda koos Sven Kullerkupuga.

Õhtusöögi menüü. Vali sobiv:

Valik 1: Küpsetatud klaarsäga filee/roheline köögivili/juursellerikreem/ Jaanihanso siidri velouté kaste

Valik 2: Kuusevõrse glasuuriga pardifilee/suitsupeedikreem/ paradiisiõunte salat/leedri-estragoni kaste

Magustoidu menüü. Vali sobiv:

Valik 1: Pärnaõiekreem/tatrameejäätis/astelpajubesee

Valik 2: Soe kohupiimakarask/ahjuõunajäätis/arooniasiirup/krõbedad pähklid

Desserdi kõrvale kohv või tee.

NB! Õhtusöögiga paketi puhul palume broneerida laud  siin. Juhul, kui menüüvalik jääb tegemata, on restoranil õigus valik ise ära teha.

Helin-Mari Arder on laulja, kes pärineb muusikuterohkest suguvõsast. Ka mõlemad tema vanemad sidusid oma elu muusikaga – isa Jaan Arder oli laulja (ans. Apelsin, Hortus Musicus, Elavad Klassikud, Kolm Krooni, Trio Naturale jpt) ning ema, Lembi Arder, töötas muusikaõpetajana. Kriitikud on nimetanud Helin-Marit eesti jazzilavade päikesekiireks, kes võlub laval musikaalse siiruse ning vahetu suhtlemisega. Talle on lähedane nii emakeelne muusika, nõtked portugalikeelsed bossad ja sambad kui ka võluvad prantsuse šansoonid. Esmakordselt suurele lavale astus ta juba Otsa-kooli õpingute ajal ning Eesti publik võttis ta kiiresti omaks. Tema esimene heliplaat ilmus 2003. aasta lõpus ning nüüdseks on ta solistina laulnud juba pea kümnel albumil.

Tanel Ruben on muusik, trummar, õppejõud, helilooja. Töötab aktiivselt nii muusiku kui ka trummarina alates 1990-ndatest aastatest. Lõpetanud G.Otsa nim. Tallinna Muusikakooli kontrabassi ja trummide eriala ning samuti Göteborgi Ülikooli trummide eriala.

Sven Kullerkupp on eesti muusik – klassikaline ja džässpianist, soolo-, stuudio- ja ansamblimuusik, fonogrammitootja, helilooja, arranžeerija, pedagoog ja mida kõike veel. Aga peale selle on Sven ka osav sõnaseadja ja lugude jutustaja.