Õunapäev Teletorni aias

Toimumiseaeg

19.09.2020

Õunamahla talgud

Tule lase teha oma aia õuntest tervislik mahl!

  • Registreeru eelnevalt triinumahl@gmail.com, anna teada mitu kg või kartulikotitäit (mis on umbes 30 kg) õunu plaanid mahlaks pressida. Triinult saad kellaaja, millal õuntega kohale tulla. Liitri pressitud mahla hind on 0,30 €, kaasa tuleb võtta kindlasti ka anumad, kuhu valmis mahl panna.
  • Gurmeeturg – sügisande ja nendest tehtud tooteid pakuvad väiketootjad ja aiapidajad. Kui on huvi müüma tulla, siis kirjuta riina.aasma@teletornirestoran.ee.
  • Sügisandide kodukohvikud – ümbruskonna rahvale ja lastele suunatud pakkumine tulla ja avada oma isiklik väike kohvik. Lettidele on oodatud kõik maitsev ja kasulik, mida koduköökides tehakse, sahvrites hoitakse ja peenardel kasvatatakse! Kohviku avamisega ei kaasne kulu, omama peab isiklikku inventari ja kindlasti on vaja ette registreeruda riina.aasma@teletornirestoran.ee.
  • Häid nõuandeid aiapidajatele jagavad oma ala spetsialistid. Müüakse ka istikuid.
  • Tegevused lastele! Lapsed saavad ise proovida õunamahla pressimist, juua värsket mahla ja mahlakokteile, provida kätt õuna ja kartulitrükis ning lihtsalt vabas õhus olla ja ringi joosta!

Kui sul on midagi temaatilist pakkuda ja soov kaasa lüüa, siis helista 5094272 või kirjuta riina.aasma@teletornirestoran.ee.