Oleg Pissarenko “Armastuse muusika”

Toimumiseaeg

05.03.2020

Armastatud muusik Oleg Pissarenko annab 5. märtsil ainulaadse naistepäevale pühendatud kontserdi Tallinna Teletornis,  kus esitusele tulevad artisti värskeima heliplaadi „Armastuse muusika”  lood ning lisaks mõned täiesti uued, avaldamata palad.

  • Kontsert toimub Teletorni panoraamkorrusel algusega kell 19.00
  • Kesvus: 60 minutit
  • Hind: 25 € kontsert

Teletorn tähistab sel aastal enda 40 aastast väärikat juubelit ja selle tähtsa sündmusega seoses kirjeldab Oleg Teletorni järgnevalt:

“Minu jaoks seostub Teletorniga eelkõige eelviimane korrus ja sellelt avanev fantastiline vaade Tallinnale, võimalus viibida seal koos sõprade ja hea muusikaga.”

Hulgaliselt tunnustusi pälvinud helilooja, muusik ja produtsent Oleg Pissarenko on unikaalne nähtus Eesti muusikamaastikul. Presidendilt V klassi ordeni ja ERR-ilt aasta muusiku tiitli pälvinud mees loob muusikat, mis mõjub kui rännak sisemaailma, otse armastuseallika juurde, inimese südamesse. 

Olegi muusika on armastuse- ja rahumuusika. Iga tema loodud ja esitatud heli on läbitunnetatud, hingestatud ja kannab endas kõiksuse loovat energiat. Tallinna Teletorni kontserdil mängib mees kahte kitarri ja klaverit.

Kodulehekülg: www.olegpissarenko.com

Videod:

 

 

Soovijatel on võimalus broneerida õhtusöögiks laud Teletorni restoranis enne või peale kontserti: restoran@teletorn.ee

Kontserdipileti omanikele on restorani poolt õhtusöögi kõrvale (ei kehti kohviku tellimustele) tervitusjook tasuta.