Naistepäeva kontsert-Kammerorkester / Valter Soosalu

Toimumiseaeg

07.03.2019

 Naistepäeva kontsert: Valter Soosalu ja Tallinna Kammerorkester

 

  1. märtsil kell 19 Tallinna Teletorni panoraamkorrusel

Naistepäeva eel pakuvad eksklusiivse kontserdielamuse armastatud tenor ja dirigent Valter Soosalu ning hinnatud Tallinna Kammerorkester. Kokku vaid kahel korral esitamisele tulevas kavas astub oma särava karjääri alguses olev Soosalu lavale nii solisti kui ka dirigendina.

Naistepäevakontserti kavas on itaalia vanakooli romantilised laulud. Kontsert kestab 1 tund.

ERIPAKKUMINE! Kontsertile pääseb Teletorni restorani piletiga, hind vaid 3€. Kohtade arv on piiratud.

Broneeri laud pärast kontserti Teletorni restoranis

Osta pilet kohe SIIT.

 

KK_02227

Tallinna Kammerorkestri asutas 1993. aastal dirigent Tõnu Kaljuste. Kahe aastakümne jooksul on neist kujunenud üks Eesti esindusorkestreid, kes on oodatud esineja paljudel kontserdilavadel Euroopas ja mujal maailmas. TKO on äratanud tähelepanu oma kunstiliselt terviklike kavade, stiilitundliku musitseerimise ja kõrgetasemelise interpretatsioonikunstiga. Orkestri mitmekülgses repertuaaris on esindatud nii baroki-, klassitsismi- kui romantismiajastu muusika; oluliseks osaks on 20. ja 21. sajandi heliloojate looming, sealhulgas vähemtuntud teosed ja uudisteoste esiettekanded. TKO moodustavad hinnatud keelpillimängijad, kes astuvad regulaarselt üles ka solisti ja kammermuusikuna

Valter Soosalu on eesti dirigent ja laulja. Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuseastme koorijuhtimise erialal. Valter Soosalu on ansambli Põhja Konn laulja ja klahvpillimängija. 2017. aasta detsembris võitis ta TV3 saate “Su nägu kõlab tuttavalt”.