Kuukõla Kuldajate Kosmiline Rännak Teletornis

Toimumiseaeg

16.04.2019

Kuukõla Kuldajate Kosmiline Rännak Teletornis

Sündmus toimub 16. aprillil kell 19.00-21.00 Tallinna Teletorni 21. korrusel.

Võta aega iseendale ja häälesta oma sisekosmos.
Sa oled eemal maapinnast.
Eemal argimuredest ja kohustustest. Sa lülitad välja oma telefoni ja oled kaks tundi osa universumist ja kuulad, mida Tähtedel on Sulle rääkida.

Mida me teeme?
Saame kokku, saame tuttavaks ning vestleme pool tundi planeetidest ja nende mõjust Sulle järgneval kuul. Sa saad häid teadmisi sellest, millest hoiduda ning mis suunas liikuda, kui soovid olla tervik maailmaruumis.

Sukeldume helirännakule-meditatsioonile ürgsete ja müstiliste helide saatel. Tiibeti laulvad kausid, gongid, planetaarsed kellad, kosmilised RAV-trummid, indiaaniflöödid. Valgus ja helid, mis Sind kannavad.

Peale helirännakut võib Sul on väga hea olla, oled lõõgastunud ja kindel. Tead, kes Sa oled, kus Sa oled ja mida Sa pead tegema.

Kui soovid, võid Tähetargale, astroloog Anamerale esitada ka oma tähtkujuga seotud küsimusi. Võid saada isikliku tähekaardi järgmise kuu peamisteks võtmepunktideks: raha, suhete ja tervise küsimustes. Võimalik tellida ka personaalne kuue kuu tähekaart. Aga seda alles õhtu lõpus.

Anamera – teadmised tähtedest, transpersonaalne psühholoogia, esoteeriline nõustamine.
Otisir – helivõlur ja terapeut, nähtav ja nähtamatu šamaanimaailm.

Palun võta kaasa lebamiseks joogamatt/magamiskott ja pleed. Lisaks pudel mullita vett, hea tuju ja avatud meel.

Kohtade arv on piiratud! Registreerimiseks saada palun kiri kuukuldajad@gmail.com. Lisa ka oma tähtkuju, et tähetark Anamera saaks Sulle personaalse kaardi ettevalmistada.

Osalustasu 15 EUR. Tasumine kohapeal Teletorni 1. korruse kassas.

Lisainfo 50 537 59