Koguperefilmid Teletornis

Toimumiseaeg

16.09.2017 - 17.09.2017

kino_banner

Nüüd on taas Pirita ja Viimsi elanikel võimalus vaadata väärt koguperefilme oma kodu lähedal- Teletorni 2. korruse kinosaalis!

Alustame juba septembris, L-P 16.09 ja 17.09 kl 14.00

Esimesena on valikus armastatud Prantsuse animafilm “MAAILMA ÄÄREL”, mis on jutustus vaprast tüdrukukesest Sashast, kes läheb otsima oma Põhjanabal kadunuks jäänud maadeavastajast vanaisa.

Treiler:

Imdb: hinnang

– Animatsioon; Prantsusmaa, Taani 2016
– Pikkus 81 min
– Film on dubleeritud Eesti keelde
– Tutvustus: 1882, Sankt Peterburg. Sasha, noor aristokraatlikust perekonnast pärit tütarlaps, on alati juurelnud selle üle, mis küll sai tema maadeavastajast vanaisast. Kuulsa seiklejana oli ta kunagi ehitanud valmis suurepärase laeva ning läinud sellega põhjapoolust avastama, kuid oma reisilt ta tagasi ei tulnudki. Et päästa oma perekonna au, võtab Sasha ette ränga teekonna vanaisa jälgedes, teadmata millised seiklused teda ees ootavad. Ühena Annecy Rahvusvahelise Animafestivali võitjatest, on romantiline animafilm „Teekond põhjananabale” ilus lugu noorest tüdrukust, kes oma pikal retkel mõistab mida tähendab tõeline sõprus, perekondlikud sidemed ja õilsad ideaalid.

Film on eestikeelse dublaažiga

Piletiinfo:

Piletid kõigile: täispilet, laps, õpilane, pensionär 4

Pileteid saab vahetult enne seansi algust kohapeal Teletorni 2. korruse kassast.

NB! Kinopileti omanikud pääsevad Teletorni 21. korruse panoraamkorrusele torni sooduspileti hinnaga. Teletorni piletiinfo leiad siit.