Kevadvaheaja loosimäng – VÕITJAD SELGUNUD!

Toimumiseaeg

20.04.2020 - 05.06.2020

LOOSIMÄNGU VÕITJAD

ETI loosimängu võitjad on selgunud: võitjatöö auhind läheb Mirtel Oksale (8. aastane), kes saatis ETI-le toreda pildi pealkirjaga “Kevadvaheaja seiklused” koos oma perekonna rabamatka lühikirjeldusega.

Eriauhind läheb Diana Ivanovale (12. aastane), kes saatis ETI-le joonistuse “Minu pere Ivanov´s” oma perekonna jalgrattamatkast.

Auhindade kättesaamiseks võtke ühendust teletorn@teletorn.ee või 59119335.

Palju õnne!

KEVADVAHEAJA LOOSIMÄNG

Seekordne koolivaheaeg on väga eriline. Koolid on kinni. Jõusaalid on kinni. Kaubanduskeskused on kinni. Muuseumid on kinni. Teletorn on ka kinni, kuid see ei tähenda, et meie juures tegevust ei toimu. Vaata allpool asuvat videot ja saad teada, mida teeb ETI Teletornis karantiiniajal!


Kutsume üles kõiki lapsi võtma osa meie uuest loosimängust:   ETI soovib teada, kuidas veedate teie oma erilist koolivaheaega.

Millised on loosimängu nõuded?

Ootame lastelt joonistusi ja lugusid. Joonistuse palume teha kas A3 või A4 paberil. Ühe kirjaliku töö pikkus on max 2 x A4 lehekülge.
Loosimängu töid võtab ETI vastu    kuni 1. juunini kella 12.00. Töid ootab ETI elektroonselt oma meiliaadressile: eti@teletorn.ee.

Kuidas loosimäng lõpetatakse?

ETI valib välja parimad tööd ning võitjad kuulutatakse välja Teletorni kodulehel ja Facebookis lastekaitsepäeval 1. juunil. Kõige huvitavamatest töödest teeme näituse Teletorni 21. korrusel.

Mis on auhinnaks?

Kõige ägedama idee võitja saab auhinnaks Teletorni perepääsme ja kasti Väikse Tomi vaarika jäätist!
Lisaks loosime välja kaks eriauhinda.

 

Usinat pealehakkamist ning edu kõigile!