Ivi Rausi kontsert „Üks-Teist“

Toimumiseaeg

16.09.2021

Ivi Rausi kontsert „Üks-Teist“

Kolm pilli.

Kolm muusikut.

Kolm temperamenti.

Kordumatu elamus.

16. septembril algusega kell 19 kõlab Tallinna Teletorni 21. korrusel muusika, mis on sündinud Ivi Rausi sulest ühel või teisel moel. Kõlab nii vana head ’eesti kulda’ uues kuues miksituna improvisatoorsete rännakutega Eikellegimaale kui ka autoriloomingut tema viimaselt albumilt „Üks-Teist“.
Ivi Rausi on jazzlaulja, improvisaator. Ta ei armasta nina jäljes mööda vanu sissetallatud radu kõndida vaid meeleldi võtab muusikamaailmas ette kohati isegi pööraseid ja põnevaid käände – käike. Nii on iga tema kontsert ainulaadne ja kordumatu. Meelsasti loob ta uue kõla igihaljastele lugudele, eriti armastab ta aga vahendada publikuni lugusid, mis on päris tema enda loodud.
Raun Juurikas on avara profiiliga muusik, kelle virtuoossus võlub kuulajat. Ta on osav nii erinevatel klahvpillidel kui ka komponeerimisel. Teda tuntakse põnevate elektrooniliste kõlamaailmade looja ja arranžeerijana, kes on õppinud klassikalist ja jazzklaverit ning lõpetanud EMTA-s kompositsiooni eriala. Raun on loonud väga põnevat ja müstilist muusikat, millest kõige tähelepanuväärsem oli tema maagiline heliteos „Antarktika 200“.
Jaan Jaanson on Eesti üks hinnatumaid jazzkitarriste, kelle kitarri sound paitab ka kõige kriitilisemat kõrva. Tema mängu iseloomustab väga hea stiili- ning harmoonitalu. Lisaks omanimelisele kvartetile teeb Jaan Jaanson koostööd mitmete suurepäraste muusikutega ning õpetab noori kitarriste erinevates Eesti muusikakoolides.

Piletid:

Tavapilet19€ (Aastapiletiga 17€)

Sooduspilet15€

Enne või peale kontserti on võimalus einestada   Teletorni restoranis. Soovitame kohad ette broneerida.