Ivo Sillamaa & Jaak Sooääre kontsert-õhtusöök “BACH”

Toimumiseaeg

25.11.2021

25. novembril kell 19 esinevad Jaak Sooäär ja Ivo Sillamaa Teletorni restoranis kavaga “BACH”.

Ivo Sillamaa – klaver

Jaak Sooäär – elektrikitarr

Klaveri ja elektrikitarri kooslus tundub esmapilgul ootamatuna J.S.Bachi muusika esitamiseks, kuid pianist Ivo Sillamaa ja kitarrist Jaak Sooäär on selle sobivuse mitmeaastase tegutsemise jooksul edukalt ära proovinud. Klaver ja kitarr sobivad polüfoonilise muusika esitamiseks suurepäraselt ning aeg-ajalt on lausa raske aru saada, milline pill parasjagu millist partiid mängib. Duo kontserdid mitmel pool Eestis ja ka Türgis on läinud ootamatult menukalt ning 2018. aasta alguses ilmus duolt J.S. Bachi muusikaga album.

© Rene Jakobson / renejakobson@hotmail.com

Teenekas pianist ja kauaaegne ansambli Hortus Musicus klavessiinimängija Ivo Sillamaa on väga tundlik ansamblipartner, kelle mängu iseloomustavad improvisatsioonilisus, peen stiilitunnetus ja oskus loominguliselt läheneda soolopartii kujundamisele. Eesti üks tegusamaid jazzmuusikuid Jaak Sooäär on J. S. Bachi muusikat esitanud erinevates koosseisudes, peamiselt Andres Mustoneni eestvedamisel. Viimastel aastatel on tema repertuaaris ka J. S. Bachi sooloteosed.

Piletid:

Kontsert-õhtuöök – 49€

Tavapilet – 25€

Sooduspilet (õpilased, tudengid, pensionärid) – 19€

Piletid Teletorni e-poes või koha peal.

Õhtuöögi menüü info peatselt tulemas.


NB! Teletorni külastamiseks tuleb esitada tõend nakkusohutuse kohta, milleks on:

  • kehtiv vaktsineerimispass,
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend.

12–17-aastastel palume esitada tunnustatud terviseteenuse pakkuja poolt läbi viidud covid-19 negatiivne test, vaktsineerimis- või läbipõdemistõend.

Isikusamasuse tuvastamiseks kehtib tõend vaid koos isikut tõendava dokumendiga.