“Bach.Goldberg” albumi esitlus

Toimumiseaeg

29.12.2020

Tuntud eesti muusikutest koosnev kvartett esitleb uut albumit, millel kõlavad Johann Sebastian Bachi kuulsad Goldbergi variatsioonid kaasaegses võtmes.

bach, goldberg, mustonen, remmel, ruben, sooäär, “Bach.Goldberg” albumi esitlus,

“Bach.Goldberg” albumi esitlus Tallinna Teletornis 29.12.2020

Andres Mustonen kirjutab albumi ümbrisel: “Variatsioonid – mis ju iseenesest on improvisatsioonid mingi teema põhjal – juhivad meid üha uuetele loomingulistele teedele. Et Bachi muusikat võib pidada üleskirjutatud improvisatsioonideks, siis on muusikaloos Bach meile suurim hingesugulane – jazzmuusik. See äratundmine ajendas meid tegelema Goldbergi variatsioonidega ning ka heliplaadile jäädvustama ühe võimalikest lähenemistest Bachi imelisele, igavesele teemale.”

Aastatega ühtse hingamise saavutanud koosseis on pannud Vivaldi ja Corelli rokkima, Bachi svingima ja helide geograafiline haare on laienenud Lähis-Ida muusikani. Kvarteti eesmärk on ühise helivälja otsimine eri sajandite kõlade vahel, mis puudutaks kuulajat ja mõjuks aktuaalsena ka kaasajas.

Esinevad:

Andres Mustonen – viiul
Jaak Sooäär – kitarr
Taavo Remmel – kontrabass
Tanel Ruben – trummid

Piletihind:

Tavapilet – 20€
Teletorni Aastapileti omanikule – 18€
Sooduspilet õpilasele ja pensionärile – 16€

Piletihinnas sisaldub Teletorni külastus enne või pärast kontserti, kus saate nautida vaadet Põhja-Euroopa kõrgeimalt avatud rõdult. Soovi korral broneerige laud alates 18 Teletorni restoranis.