“Bach.Goldberg” albumi esitlus

Toimumiseaeg

01.10.2020 - 31.10.2020

Plaadiesitluskontsert lükkub edasi oktoobrisse!

Võtame kuulda Terviseameti nõu võimaluse korral lükata üritused praegusel perioodil edasi. Täpne kuupäev arutamisel. Seniks püsigem terved ja hoidkem end!


Tuntud eesti muusikutest koosnev kvartett esitleb uut albumit, millel kõlavad J. S. Bachi kuulsad Goldbergi variatsioonid kaasaegses võtmes.

Andres Mustonen kirjutab albumi ümbrisel: ” Variatsioonid – mis ju iseenesest on improvisatsioonid mingi teema põhjal – juhivad meid üha uuetele loomingulistele teedele. Et Bachi muusikat võib pidada üleskirjutatud improvisatsioonideks, siis on muusikaloos Bach meile suurim hingesugulane – jazzmuusik. See äratundmine ajendas meid tegelema Goldbergi variatsioonidega ning ka heliplaadile jäädvustama ühe võimalikest lähenemistest Bachi imelisele, igavesele teemale.”

Aastatega ühtse hingamise saavutanud koosseis on pannud Vivaldi ja Corelli rokkima, Bachi svingima ja helide geograafiline haare on laienenud Lähis-Ida muusikani. Kvarteti eesmärk on ühise helivälja otsimine eri sajandite kõlade vahel, mis puudutaks kuulajat ja mõjuks aktuaalsena ka kaasajas.

Esinevad:

Andres Mustonen – viiul
Jaak Sooäär – kitarr
Taavo Remmel – kontrabass
Tanel Ruben – trummid

Piletihind :

  • Tavapilet – 25 €
  • Teletorni Aastapileti omanikule – 20 €
  • Sooduspilet õpilasele ja pensionärile – 15 €

Kontsert toimub Teletorni 21. korrusel. Piletihinnas sisaldub Teletorni külastus enne või pärast kontserti, kus saate nautida vaadet Põhja-Euroopa kõrgeimalt avatud rõdult. Soovi korral broneerige laud alates kell 18 Teletorni restoranis.

Kontert Piletilevis.