Teletornis saab korraldada kõikvõimalikke pidusid, sh sünnipäevapeod, pulmad, pidulikud sündmused firmadele, koolidele, aasta lõpus jõulu- ja aastavahetuspeod. 

UUS! AASTAVAHETUSE GALA 2017/2018! Vaata SIIA.

21. korruse panoraamkorrus asub 170 meetri kõrgusel ning pinda on kokku 600 ruutmeetrit, kuhu mahutame kenasti ära kuni 100 külalist, esineja, bändi, DJ, õhtujuhi, toitlustuse (Cateringi).

Toitlustust pakume novembris majaväliste Cateringfirmade kaasabil. Kliendil on võimalik kaasa tuua oma lemmik Catering või kui see puudub, soovitame omaltpoolt sobilikku! 21. korrusel on võimalik nii püstijala- kui ka istuv formaat. Detsembris on toitlustajaks juba meie maja restoran, lisaks 21. korruse üritustele on klientidel võimalus veeta mõnusalt aega meie uue näo saanud restoranis 22. korrusel (detailid selgumas jooksvalt, hoia silm peal meie kodulehel).

Ruumide rendihinnad SIIN. Galerii mõningatest juba toimunud sündmustest leiad SIIT. Privaatne ruumide rent on võimalik õhtul alates 19.00-st, kui torn tavakülastajate jaoks kinni läheb, peo ettevalmistusi saab tornis teha juba päevasel ajal.

Pane oma mõtted planeeritava sündmuse teemal kirja ja saada kiri e-posti aadressile annika.sutt@teletorn.ee või täida kohe ära ruumirendi päring SIIN.


JÕULUPEOD

Jõuludeks sobilikud võimalused leiad:

  • Ettevõtte töötajate laste jõulupidu SIIT
  • Ettevõtte jõulupidu SIIT
  • Jõuluprogramm koolidele SIIT

Vaata lühigaleriid:

Rohkem pilte SIIT.


MEESKONNAGA KÕRGUSTESSE

Tunniajane programm Teletornis sisaldab endas samm sammu järel tõusmist kõrgustesse treppidel (1. korruselt kuni 21. korruseni, kokku 870 trepiastet), mängulise viktoriiniga elamustuuri ja kaugele küündivaid vaateid.

Programm toimub nii eesti, inglise kui ka vene keeles.

Paketi hind 105 € (8 inimest). Iga järgnev inimene 12 €.
Teenust pakume gruppidele alates 8 inimesest.

Lisainfo ja broneerimine aadressil teletorn@teletorn.ee.

Teistmoodi kogemus ootab Teid! Kohtumiseni Teletornis!