Atraktsioonid Prindi Saada link

altEesti tippude tipud

Moodne, futuristliku kujundusega püsinäitus annab haarava ülevaate sellest, millega Eestis elanud inimesed maailma tippu on jõudnud – ligi 30 erakordset hetke!

Servakõnd ehk Walk On The Edge

Walk On The Edge ehk Servakõnd, toimub torni vaateplatvormi katuse serval. 175 meetri kõrgusel saab täisringi ümber torni käia korraga kuni neli inimest.

360-kraadine panoraamvaade

Põhja-Eesti uhkeim vaade on elamus, mida peab kogema – 170 meetri kõrgusel on iidne Tallinn ja sillerdav Läänemerei justkui peopesal. Vaadet aitavad võimendada vaatlusekraanid, mille abil võid liikuda nii ajas kui ka ruumis – lisaks suurendusele näeb ekraanidelt, milline linn ühel või teisel ajahetkel välja nägi.

3D-film

Teletorn pakub Sulle tervikliku külastuselamuse, mille juhatab sisse kinosaalis näidatav meeleolukas Tanel Toomi 3D film. Inglise- ja venekeelsete subtiitritega filmi näidatakse iga 15 minuti järel.

Ajaloo ekspositsioon

Ekspositsioon ootab Sind 2. korrusel ja tutvustab Teletorni alates selle ehitamisest 1980. aasta olümpiaregati tähtobjektina kuni taasavamiseni 2012. aastal. Näitus annab hea ülevaate nii nostalgilistest 1980-ndatest kui ka 1991. aasta murrangulistest sündmustest Eesti taasiseseisvumisel.

Kiire tõus taevasse

Kiirlift tõstab Sind Põhja-Eesti kõrgeimasse punkti vaid 49 sekundiga! Uste avanedes oledki Eesti ühes moodsamas, futuristliku disainiga näitusel.

Brasserie&Restoran Teletorn

Brasserie töötab õhtupoolikul a la carte restoranina. Mõlemad pakuvad enamat kui ükski teine söögikoht – vapustavat vaadet! Lisaks meisterlikule kokakunstile saab nädalavahetuste õhtutel nautida ka elavat muusikat. Brasserie&Restoran Teletorn on Põhja-Euroopa kõrgeimal asuv restoran!

Väliterrass

Vastavalt ilmastikuoludele saab kõrgusi trotsida 22 korrusel asuval väliterrassil (kõrgus 175 meetrit maapinnast).

170 m tühjust Sinu all

Kõrgusetrotsijatele on põrandasse ehitatud aknad, mille all haigutab 170 m tühjust – tunne nagu ripuksid õhus.

Videotervitus

Teletorni 1. korruse telestuudios saad saata vaid mõne minutiga valmiva videotervituse ja saata sõbrale kasvõi teisel pool maakera.

Meene- ja kunstipood

1. korruse kunsti- ja suveniiripoest kaasa osta nii Teletorni-teemalisi meeneid, kirjandust ekspositsioonide kohta kui ka klaasikunsti. Viimane on inspiratsiooni saanud teisel korrusel asuvast Dolores Hoffmani kuulsast vitraažist.